Tahko MTB

2013

Sarjat

1 180 Väliaika 3 Eskola 1832 Pasi Pohjasvuo Espoo 7.44.01,7
2 180 Väliaika 3 Eskola 1851 Kare Eskola Korson Kaiku / Hi5Bikes.fi 7.59.18,6 + 15.16,9
3 180 Väliaika 3 Eskola 1831 Mikko Petäjämäki Pyöräilyseura Kaupin Kanuunat 8.00.40,6 + 16.38,9
4 180 Väliaika 3 Eskola 1837 Iiro Sairanen Imatran Urheilijat 8.22.59,9 + 38.58,2
5 180 Väliaika 3 Eskola 1834 Jukka Rajala Kaupin Kanuunat 8.32.46,7 + 48.45,0
6 180 Väliaika 3 Eskola 1835 Heikki Repola Qicraft 8.35.55,9 + 51.54,2
7 180 Väliaika 3 Eskola 1821 Markus Marttinen Team Jalkakramppi 8.36.02,8 + 52.01,1
8 180 Väliaika 3 Eskola 1801 Hannu Anttila Wasa Velocity 8.37.04,1 + 53.02,4
9 180 Väliaika 3 Eskola 1814 Jere Keskiaho Korson Kaiku 8.39.49,5 + 55.47,8
10 180 Väliaika 3 Eskola 1833 Matti Purojärvi JYPS 9.03.00,8 + 1.18.59,1
11 180 Väliaika 3 Eskola 1812 Harri Kekola Seinäjoen pyöräpojat-56 9.06.50,9 + 1.22.49,2
12 180 Väliaika 3 Eskola 1803 André Fabig Porin Tarmo 9.07.00,4 + 1.22.58,7
13 180 Väliaika 3 Eskola 1849 Marja-Liisa Pitkänen Kuopys 9.15.36,0 + 1.31.34,3
14 180 Väliaika 3 Eskola 1824 Antti Muurinen Helsinki 9.22.28,9 + 1.38.27,2
15 180 Väliaika 3 Eskola 1845 Ari Tölli KorsKa 9.22.48,8 + 1.38.47,1
16 180 Väliaika 3 Eskola 1842 Anssi Tervonen SPP -56 9.23.23,9 + 1.39.22,2
17 180 Väliaika 3 Eskola 1817 Esa Kortetjärvi Korson Kaiku 9.23.25,3 + 1.39.23,6
18 180 Väliaika 3 Eskola 1810 Jussi Karjalainen Paksukumi Team 9.23.32,2 + 1.39.30,5
19 180 Väliaika 3 Eskola 1816 Jukka Kivirinta Pyörärinki 9.25.46,4 + 1.41.44,7
20 180 Väliaika 3 Eskola 1846 Arto Vartiainen MTB Järvenpää 9.30.29,6 + 1.46.27,9
21 180 Väliaika 3 Eskola 1840 Antti Suvanto Imatran Urheilijat 9.56.52,8 + 2.12.51,1
22 180 Väliaika 3 Eskola 1818 Heikki Koskinen Iloiset vesselit, Kuopio 10.00.22,9 + 2.16.21,2
23 180 Väliaika 3 Eskola 1830 Tero Pelkonen JumiKlossi / JYPS 10.02.46,6 + 2.18.44,9
24 180 Väliaika 3 Eskola 1820 Niko Luojumäki JYPS/JumiKlossi 10.04.34,8 + 2.20.33,1
25 180 Väliaika 3 Eskola 1836 Arto Rikalainen JumiKlossi 10.04.36,2 + 2.20.34,5
26 180 Väliaika 3 Eskola 1813 Marcel Keppels CCH 10.16.05,9 + 2.32.04,2
27 180 Väliaika 3 Eskola 1806 Jarkko Holopainen MTB-Turku 10.24.34,5 + 2.40.32,8
28 180 Väliaika 3 Eskola 1826 Heikki Mörsky Espoo 10.29.41,3 + 2.45.39,6
29 180 Väliaika 3 Eskola 1848 Jussi Pikkarainen HMTBC 10.41.58,5 + 2.57.56,8
30 180 Väliaika 3 Eskola 1807 Jouni Huovinen KuoPys 10.56.22,5 + 3.12.20,8
31 180 Väliaika 3 Eskola 1850 Jouko Liinamaa Liinamaa Palvelut 10.59.14,4 + 3.15.12,7
32 180 Väliaika 3 Eskola 1808 Leskelä Ilkka Ilen ajotiimi 11.17.18,5 + 3.33.16,8