Helsinki City Triathlon ja Linnanmäki Triathlon

2011

Sarjat

Sija Sarja # Nimi Joukkue Aika Ero kärkeen
1 Tytöt 12 v 22 Simona Luts Porvoon Taitoluistelijat 00.20.59,1
2 Tytöt 12 v 47 Laura Tukia Karjala triathlon 00.21.50,1 + 51,0
3 Tytöt 12 v 29 Samina Nummi Espoo 00.22.54,0 + 1.54,9
4 Tytöt 12 v 21 Katre Luikme Tartu Ujumisklubi 00.23.16,3 + 2.17,2
5 Tytöt 12 v 35 Anniina Perkiö Vantaa 00.23.18,9 + 2.19,8
6 Tytöt 12 v 36 Riina Perkiö Vantaa 00.23.56,1 + 2.57,0
7 Tytöt 12 v 11 Janeli Jaomaa Tartu Ujumisklubi 00.24.18,0 + 3.18,9
8 Tytöt 12 v 23 Sandra Luts Porvoon Taitoluistelijat 00.24.36,6 + 3.37,5
9 Tytöt 12 v 26 Mari Miilpalu Wiru Swim 00.24.48,4 + 3.49,3
10 Tytöt 12 v 34 Pinja Peippo Vanve 00.25.23,0 + 4.23,9
11 Tytöt 12 v 14 Oona Komi Jokioisten Jänne 00.25.25,2 + 4.26,1
12 Tytöt 12 v 37 Minttu Perkiö Vantaa 00.25.30,6 + 4.31,5
13 Tytöt 12 v 40 Vappu Reunanen EPS 00.25.52,0 + 4.52,9
14 Tytöt 12 v 38 Viivi Puskala CCH Helsinki 00.26.06,4 + 5.07,3
15 Tytöt 12 v 2051 Henna Rouvinen ÅSK 00.26.19,0 + 5.19,9
16 Tytöt 12 v 32 Karoliina Ojala Kemijärvi 00.27.29,3 + 6.30,2
17 Tytöt 12 v 2 Emma-Sofia Anttalainen Team Soleil 00.28.20,0 + 7.20,9
18 Tytöt 12 v 20 Getriin Marii Lessing (2003) Tartu Ujumisklubi 00.28.54,6 + 7.55,5
19 Tytöt 12 v 15 Kirke Kool (2003) Tartu Ujumisklubi 00.28.55,7 + 7.56,6
20 Tytöt 12 v 19 Janella Lehtinen KU-58 00.29.03,3 + 8.04,2
21 Tytöt 12 v 41 Juuli Pauliina Salminen Porvoon Taitoluistelijat 00.29.06,8 + 8.07,7
22 Tytöt 12 v 17 Daniela Kumpulainen Tiirat 00.29.22,6 + 8.23,5
23 Tytöt 12 v 46 Annika Tietz HTU 00.29.52,5 + 8.53,4
24 Tytöt 12 v 48 Viivi Wallenius 00.30.06,7 + 9.07,6
25 Tytöt 12 v 16 Iida Koskinen Rantaperkiön Isku 00.30.54,4 + 9.55,3
26 Tytöt 12 v 30 Helene Nyländen Espoon tanssiopisto 00.31.08,9 + 10.09,8
27 Tytöt 12 v 4 Nea Eränpalo Swim Club Raseborg 00.31.11,5 + 10.12,4
28 Tytöt 12 v 13 Emma Koiranen Helsinki 00.31.15,1 + 10.16,0
29 Tytöt 12 v 12 Sonja Keränen SCN 00.31.46,0 + 10.46,9
30 Tytöt 12 v 33 Sara Olkkonen 00.31.54,1 + 10.55,0
31 Tytöt 12 v 25 Nadine Medarhri HTU 00.32.13,0 + 11.13,9
32 Tytöt 12 v 49 Wilma Walther HTU Stadi 00.32.31,6 + 11.32,5
33 Tytöt 12 v 1 Pinja Alanko 00.32.35,1 + 11.36,0
34 Tytöt 12 v 7 Vilja Halme HTU 00.33.03,5 + 12.04,4
35 Tytöt 12 v 27 Annika Niemi HTU STADi 00.33.07,6 + 12.08,5
36 Tytöt 12 v 10 Gemma James 00.33.15,9 + 12.16,8
37 Tytöt 12 v 45 Isla Tenno ISV 00.33.16,3 + 12.17,2
38 Tytöt 12 v 44 Nora Svensk Team Serkut 00.34.19,6 + 13.20,5
39 Tytöt 12 v 5 Ella Grangärd Team Serkut 00.34.19,8 + 13.20,7
40 Tytöt 12 v 18 Alessandra Kuutschin Kumpula 00.34.35,9 + 13.36,8
41 Tytöt 12 v 3 Hanna Catalano Cetus 00.35.39,2 + 14.40,1
42 Tytöt 12 v 8 Inkeri Hankonen HSS 00.36.28,2 + 15.29,1
43 Tytöt 12 v 39 Jenni Rantanen HTU Stadi 00.36.42,5 + 15.43,4
44 Tytöt 12 v 42 Wilma Somppi Laihia 00.37.42,2 + 16.43,1
45 Tytöt 12 v 31 Pinja Ohtonen 00.39.52,1 + 18.53,0
46 Tytöt 12 v 28 Alisa Nieminen Huippikset 00.40.20,2 + 19.21,1
47 Tytöt 12 v 9 Jade Hintsanen Huippikset 00.40.20,4 + 19.21,3